Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Mezinárodní aktivity

EDS v Labyrintu

SVČ Lužánky jsou hostující organizaci pro sedm dobrovolníků Evropské dobrovolné služby, kteří působí na různých pracovištích. LABYRINT v tomto roce hostí Alexandru Muchinu, která na rok přijela z Ruska. EDS dobrovolníka můžete potkat v různých kroužcích a na táborech, u různých událostí, na akcích nebo v klubu. V LABYRINTU se skrz dobrovolnou práci seznamuje s volnočasovou pedagogickou práci, obzvlášť s dramatickou výchovu a českou kulturu a zároveň přináší do LABYRINTU svoje zkušenosti ze zahraničí.

Další mezinárodní
spolupráce

LABYRINT také spolupracuje na dalších mezinárodních projektech. V současně době koordinuje projekt "Experience Exchange in the Field of Theatre in Education" ve spolupráci s mezinárodním partnerem Káva Kulturális Műhely. Dlouholetý partner souboru PIRKO je soubor R.Y.T.W. (R.A.T.W) z Redbridge ve Velké Británii.